Logo Myjnia Estyma

Breadcrumbs

Myjnia Estyma

Estyma nie jest zwykłą myjnią, która tylko oczyści Twój samochód. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe mycie i pielęgnację samochodu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Prowadzimy profesjonalne studio autodetalingowe, w którym wykonujemy pełen pakiet czynności w zakresie konserwacji i renowacji auta. Dbamy nawet o najdrobniejsze detale, dzięki czemu będziesz olśniony efektem naszych prac – Twój samochód będzie wyglądał, jakby dopiero co wyjechał z salonu.

Możecie mieć Państwo pewność, że zadbamy o Wasze auto. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wrogiem każdego mycia jest pośpiech. Lakiery to „ulubione miejsce” soków i żywic z drzew, a także ptaków. Niestety podczas upałów osadzają się na nim także cząstki smoły z rozgrzanych asfaltów. Takich zabrudzeń z reguły nie usuwamy od razu, przez co zasychają i wyczyszczenie auta jest znacznie trudniejsze. My jednak za jedną z najważniejszych zasad naszej pracy uważamy dokładność. Cierpliwie będziemy starali się zwalczyć nawet te najbardziej uporczywe zabrudzenia.

Dlatego nie czekaj i odwiedź naszą profesjonalną myjnie samochodową. Nasza myjnia bezdotykowa czynna jest 24 godziny 7 dni w tygodniu. Dla wygodny naszych klientów wprowadziliśmy również usługę myjni mobilnej. W jej ramach wypierzemy tapicerki, oczyścimy nadwozie i wnętrze Twojego auta pod wskazanym przez Ciebie adresem!