Logo Myjnia Estyma

Mycie parowe to jedna z nowocześniejszych, a jednocześnie bardzo skutecznych metod czyszczenia samochodów. Polega na zastosowaniu pary pod dużym ciśnieniem, która cechuje się wysoką temperaturą i niską wilgotnością. Dzięki temu jest w stanie skutecznie i szybko usunąć nawet mocne zabrudzenia.

Co więcej, w procesie mycia nie ma potrzeby korzystania ze środków chemicznych i zużywa się bardzo niewielkie ilości wody, więc jest to metoda całkowicie ekologiczna. Ważny jest również fakt, że mycie parowe jest również korzystne dla samochodu, ponieważ cała procedura czyszczenia jest mniej inwazyjna niż sposoby standardowe. Warto przekonać się do mycia parowego pojazdów, poznając najważniejsze zalety.

Korzyści z mycia samochodów parą               

  • Bezpieczna dla karoserii. Myjąc samochód w myjni parowej, ograniczamy ryzyko uszkodzenia karoserii do minimum. W przypadku mycia ciśnieniowego lub z zastosowaniem szczotek niestety istnieje szansa, że uszkodzimy lakier. Nie musimy się o to martwić, korzystając z myjni parowej.
  • Kompleksowe mycie pojazdów. W myjni parowej umyjemy cały samochód - nie tylko karoserię, ale również silnik, a nawet tapicerkę wewnątrz pojazdu. Co więcej, gorąca para skutecznie usuwa wszelkie bakterie, pleśń oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
  • Doczyści nawet trudno dostępne miejsca. W myjni parowej umyjemy samochód nie tylko powierzchniowo, ale również we wszystkich trudno dostępnych miejscach, do których nie dotarlibyśmy podczas czyszczenia ręcznego. Skutecznie usuniemy zanieczyszczenia z progów, uszczelek, perforacji, zawiasów itd.
  • Ekologiczne mycie. Myjnia parowa to nie tylko oszczędność wody, ale również możliwość uniknięcia stosowania szkodliwych dla środowiska środków chemicznych. Z tego też powodu jest to całkowicie ekologiczna forma mycia pojazdów.
  • Skuteczność. Z całą pewnością mycie parowe należy do jednych z najskuteczniejszych metod czyszczenia pojazdów. Gorąca para działa pod ciśnieniem na zanieczyszczenia, dlatego też szybko pozbędziemy się nawet uporczywego, zaschniętego brudu.