Logo Myjnia Estyma

Breadcrumbs

Czyszczenie gorącą parą coraz powszechniejsze zastosowanie nie tylko w naszych mieszkaniach, domach czy różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej, ale również i w przypadku samochodów. To jedna ze skuteczniejszych metod na dokładne doczyszczenie różnego rodzaju zanieczyszczeń na tapicerce bez konieczności stosowania środków chemicznych.

Mycie parowe to jedna z nowocześniejszych, a jednocześnie bardzo skutecznych metod czyszczenia samochodów. Polega na zastosowaniu pary pod dużym ciśnieniem, która cechuje się wysoką temperaturą i niską wilgotnością. Dzięki temu jest w stanie skutecznie i szybko usunąć nawet mocne zabrudzenia.

Hydrofobizacja to nowoczesna metoda, która polega na pokrywaniu szyby samochodowej specjalnym preparatem w celu zwiększenia widoczności, a więc również i bezpieczeństwa oraz komfortu podczas jazdy, szczególnie w niesprzyjających warunkach pogodowych. Dzięki niej szyby stają się odporniejsze na osadzanie się zabrudzeń, wilgoci oraz śniegu. Najbardziej odczuwalny efekt po hydrofobizacji szyb - nie trzeba używać wycieraczek od prędkości 50km/h.

ozonowanie samochodu lublin

Nawet w najbardziej zadbanych samochodach pod wpływem regularnego użytkowania mogą pojawić się niechciane zapachy we wnętrzu. Dotyczy to przede wszystkim aut, w których palone są papierosy, przewożone zwierzęta, często spożywane bywają posiłki czy używane są środki chemiczne o nieprzyjemnej woni. Tego rodzaju aromatów nie pozbędziemy się domowymi sposobami. Najlepiej wykonać wówczas ozonowanie wnętrza samochodu.

myjnia samochodowa

Wielu właścicieli pojazdów zastanawia się, w jaki sposób i czy w ogóle myć swoje pojazdy zimą. Czyszczenie samochodów jest jak najbardziej wskazane, aczkolwiek w okresie zimowym wszelkie czynności z tym związane należy wykonywać znacznie ostrożniej niż latem.